Очи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Astamax x 60 kaspuli MaxMedica
За што е наменет производот AстаМакс? Покрај соиното масло, АстаМакс содржи и астаксантин, најсил..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.410 ден.
DHA 500mg, 90 kapsuli
Поддржувачки, но не и истражување со заклучок, покажува дека консумирањето на EPA и DHA омега-3 масн..
2.350 ден.
без ДДВ: 2.238 ден.
Omega 3 + CoQ10, 60 kapsuli
Nutraxin Omega 3 + CoQ10; посебна формула која што содржи Коензим Q-10, заедно со Омега-3 масни кисе..
1.675 ден.
без ДДВ: 1.595 ден.
GinkoVital 5000mg, 30 kapsuli
HealthAid GinkoVital е специјално формулиран со користење на стандардизиран гинко билоба концен..
870 ден.
без ДДВ: 829 ден.
Allergoforte, 60 tableti
Имунолошка поддршка за сезонска чувствителност, нова формула која ги комбинира куркумин, екстракт од..
890 ден.
без ДДВ: 848 ден.
Neuroforte, 30 tableti
Здрав нервен систем ни овозможува да воспоставиме хармонија и баланс на сите сетила. Важен фактор за..
905 ден.
без ДДВ: 862 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS