Уво, Нос и Грло

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Dr.Theiss Mucoplant Morska voda sprej za nos, 20ml
Мукоплант Mорската вода е спреј за нос наменет за одржување на хигиена и физиолошка влажност на горн..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Mucoplant Morska voda sprej za nos so zalfija, 20ml
Мукоплант Mорската вода со арома на жалфија е спреј за нос наменет за одржување на хигиена и физиоло..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Angi Sept Zalfija Pastili x 24
Д-р Тајс Анги Септ е наменет за превенција и третман на инфективно- воспалителни болести на грлото и..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Smokers Relief, 250ml
Главни фитохемиски компоненти на исландскиот лишај се глуканите (лихенин и изолихенин) во склоп на п..
350 ден.
без ДДВ: 333 ден.
Septanazal za vozrasni, sprej za nos, 10ml
Септаназал спреј за возрасни се употребува: за намалување на отокот на носната слузница пти во..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Septolete Total sprej za grlo, 30ml
Септолете Тотал спреј за уста се користи како против воспалителен, аналгетски и антисептичен третман..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Septolete Total limon i bozel, 16 pastili
Септолете Тотал пастили се употребуваат: при надразнување на грлото, устата и непцата при во..
195 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Septolete Total med i limon, 16 pastili
Септолете Тотал пастили се употребуваат: при надразнување на грлото, устата и непцата при во..
195 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Septolete Total, 16 pastili
Септолете Тотал пастили се употребуваат: при надразнување на грлото, устата и непцата при во..
195 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS