Уринарен систем

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Diurex, 30 kapsuli
Активна супстанција: Коњско Опавче (Equisetum arvense) 150 mg екстракт од коњско опавче ..
275 ден.
без ДДВ: 262 ден.
D-Mannose 500mg, 120 kapsuli
D-Mannose е вид на едноставен шеќер по хемискиот состав сличен на глукозата, која се добива од приро..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.467 ден.
Apuretin , 30 kapsuli
Што претставува и за што се употребува граничниот производ Апуретин Има многу причини кои доведув..
440 ден.
без ДДВ: 419 ден.
Urobitrat чај за елиминирање на вишок течности, 21 кесичка
Urobitrat чај за елиминирање на вишок течности, 21 кесичка. Уробитрат чајот може да се користи се..
245 ден.
без ДДВ: 208 ден.
Kaiser Pharm © 2022. UKION SHOPS