Срце и Крвни садови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ferrofol x 30 kapsuli MaxMedica
Зошто и кога да се употербуваат капсулите Ферофол од MaxMedica? Се препорачува Ферофол како додат..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
B12 Neuro Max x 30 kapsuli MaxMedica
Зошто капсулите Б12 Неуро Макс? Се препорачува примена на капсулите Б12 Неуро Макс: За норм..
540 ден.
без ДДВ: 514 ден.
Astamax x 60 kaspuli MaxMedica
За што е наменет производот AстаМакс? Покрај соиното масло, АстаМакс содржи и астаксантин, најсил..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.410 ден.
Kardiol, 30 ednodozni kesi
Кардиол е додаток на исхрана на база на коњак глукоманан и црвен ферментиран ориз, кој допринесува з..
1.360 ден.
без ДДВ: 1.295 ден.
Methyl Folate 1000mcg, 90 tableti
Methyl Folate е биолошки активнa, природнa форма на фолат кој се користи за фундаментални функции на..
1.850 ден.
без ДДВ: 1.762 ден.
Niacin 250mg, 90 kapsuli
Нутритивно здравје Вегетеријански/Веган. Без ГМО.   Ниацин (витамин Б-3) е есенција..
1.050 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.
DHA 500mg, 90 kapsuli
Поддржувачки, но не и истражување со заклучок, покажува дека консумирањето на EPA и DHA омега-3 масн..
2.350 ден.
без ДДВ: 2.238 ден.
CoQ10 30mg, 60 kapsuli
Коензимот Q10 (CoQ10) е соединение слично на витамин кое има централна улога во производство на клет..
1.000 ден.
без ДДВ: 952 ден.
CoQ10 + Vit E 100mg, 50 kapsuli
Коензимот Q10 (CoQ10) е соединение кое има централна улога во производство на клеточната енергија. C..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Ashwagandha, 90 kapsuli
Ајурведиски тоник за целиот организам Ашваганда е една од најпознатите ајурведарски билки ко..
1.400 ден.
без ДДВ: 1.333 ден.
Omega 3 + CoQ10, 60 kapsuli
Nutraxin Omega 3 + CoQ10; посебна формула која што содржи Коензим Q-10, заедно со Омега-3 масни кисе..
1.675 ден.
без ДДВ: 1.595 ден.
Coenzime COQ10, 30 kapsuli
Coenzyme Q-10 е состојка која е растворлива во масло и се користи во секоја клетка во телото. Инф..
900 ден.
без ДДВ: 857 ден.
Detrical 1000IU, 60 oblozeni tableti
Ве молиме да се придржувате до препорачаните дневни дози. Диететска храна за посебни медицински..
305 ден.
без ДДВ: 290 ден.
Detrical 2000IU, 60 oblozeni tableti
ДЕТРИКАЛ витамин Д 2000 IU x 60 обложени таблети (блистер 2 x 30)/кутија. Активна состојка:&..
360 ден.
без ДДВ: 343 ден.
GinkoVital 5000mg, 30 kapsuli
HealthAid GinkoVital е специјално формулиран со користење на стандардизиран гинко билоба концен..
870 ден.
без ДДВ: 829 ден.
V-Vein, 60 tableti
Вените се многу важен дел од кардиоваскуларниот систем на организмот, тие имаат за цел да ја враќаат..
1.085 ден.
без ДДВ: 1.033 ден.
Red Yeast Rice, 90 tableti
Таблетите Црвен Ориз се  користат како природна алтернатива  кој придонесува за одржување ..
1.410 ден.
без ДДВ: 1.343 ден.
Vitamin C 1000mg, 30 tableti za dzvakanje
Витамин Ц придонесува за нормално формирање на колаген, како  структурен  протеин што дава..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Haemovit Plus, 30 kapsuli
Haemovit plus се капсули кои се специјално формулирани да ги овозможат сите неопходни материи з..
745 ден.
без ДДВ: 710 ден.
Kaiser Pharm © 2021. UKION SHOPS