Настинка и Грип

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
PROTEGO VITAMIN D3 2.000IU X 60 KAPSULI
За што се користи Витамин Д3: -        Го помага имуниот систе..
315 ден.
без ДДВ: 300 ден.
Vitmain C 100mg x 80 tableti Sielo
За што се употребува Витамин Ц 100мг Сиело? -        Помага на..
170 ден.
без ДДВ: 162 ден.
Calivita Vitamin C 1000mg, 100 tableti
Веројатно е нешто што веќе го знаеш... Една таблета C 1000 обезбедува количина на витамин Ц ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Mucoplant Morska voda sprej za nos, 20ml
Мукоплант Mорската вода е спреј за нос наменет за одржување на хигиена и физиолошка влажност на горн..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Mucoplant Morska voda sprej za nos so zalfija, 20ml
Мукоплант Mорската вода со арома на жалфија е спреј за нос наменет за одржување на хигиена и физиоло..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Angi Sept Zalfija Pastili x 24
Д-р Тајс Анги Септ е наменет за превенција и третман на инфективно- воспалителни болести на грлото и..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Smokers Relief, 250ml
Главни фитохемиски компоненти на исландскиот лишај се глуканите (лихенин и изолихенин) во склоп на п..
350 ден.
без ДДВ: 333 ден.
Zincovit C, 60 tableti
Zincovit C претставува уникатна формулација која ги обединува бенефитите и полезните особини на..
860 ден.
без ДДВ: 819 ден.
Wintervits, 30 tableti
Wintervits помага да се обезбеди продолжена поддршка во текот на целата година особено во зимск..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Vitamin C 1000mg, 30 tableti za dzvakanje
Витамин Ц придонесува за нормално формирање на колаген, како  структурен  протеин што дава..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS