Кожа

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Selen 50 mcg x 160 tableti Sielo
За што се употребува Селен Сиело? -        Го помага имуниот с..
1.040 ден.
без ДДВ: 990 ден.
Multivitamin x 60 tableti Sielo
За што се употребува Мултивитамин Сиело? -        Ја помага ел..
385 ден.
без ДДВ: 367 ден.
Vitamin C i Cink x 160 tableti Sielo
За што се употербува Витамин Ц и Цинк Сиело? -        Придонес..
410 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Kolagenezin x 60 kapuli MaxMedica
За што се употребуваат Колагенезин капсулите?   Благодарение на нивниот состав, примената н..
1.100 ден.
без ДДВ: 1.048 ден.
Astamax x 60 kaspuli MaxMedica
За што е наменет производот AстаМакс? Покрај соиното масло, АстаМакс содржи и астаксантин, најсил..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.410 ден.
Vitamin C 500mg x 70 tableti MaxMedica
Примена и употреба Витамин Ц таблетите помагаат: За зајакнување на имунитетот При астма и..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Cink + C +D3 x 50 tableti MaxMedica Cink + C +D3 x 50 tableti MaxMedica
Кога се препорачува да се зема Цинк + Ц + Д3: -       Нормална функ..
310 ден.
без ДДВ: 295 ден.
Hyaluron, 30 kapsuli
ЗА ЗДРАВА И ВИТАЛНА КОЖА Препаратот соджи 30 капсули со 70 mg хијалуронска киселина, 30 mg коензи..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
Kollagen Beauty, 30 ampuli
Кожата секојдневно е изложена под дејство на штетни фактори како: цигари, разни хемикалии, стрес, UV..
2.700 ден.
без ДДВ: 2.288 ден.
Allga San Repair Krem, 90ml
Allga San Repair cream, крем за испукани пети содржи етерично масло од алгојскиот планински бор, со ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Allga Med Petamil krema, 75ml
Allga Med Petamil – професионален крем за отстранување на кератинизираната задебелена кожа на стапал..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
Dr.Theiss Neven specijalna krema, 50g
Помага за зараснување на рани, убоди од инсекти, изгореници, алергии Невенот, Calendula officinal..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr. Theiss Intenzivna krema od Nokjnice, 50g
Dr. Theiss интензивната крема од ноќниче со висока доза (21%) на масло од ноќниче е особено погодна ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Wheat Germ Oil 340mg, 60 kapsuli
Маслото од пченични никулци  се произведува со користење на органски одгледувана пченица. При т..
845 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Allergoforte, 60 tableti
Имунолошка поддршка за сезонска чувствителност, нова формула која ги комбинира куркумин, екстракт од..
890 ден.
без ДДВ: 848 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS