Коски, Зглобови и Мускули

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Kolagenezin x 60 kapuli MaxMedica
За што се употребуваат Колагенезин капсулите?   Благодарение на нивниот состав, примената н..
1.100 ден.
без ДДВ: 1.048 ден.
Astamax x 60 kaspuli MaxMedica
За што е наменет производот AстаМакс? Покрај соиното масло, АстаМакс содржи и астаксантин, најсил..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.410 ден.
Vitamin C 500mg x 70 tableti MaxMedica
Примена и употреба Витамин Ц таблетите помагаат: За зајакнување на имунитетот При астма и..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Cink + C +D3 x 50 tableti MaxMedica Cink + C +D3 x 50 tableti MaxMedica
Кога се препорачува да се зема Цинк + Ц + Д3: -       Нормална функ..
310 ден.
без ДДВ: 295 ден.
Vitamin D3 1000IU, 180 kapsuli
NOW® Vitamin D-3 го обезбедува овој клучен витамин во високо апсорблива течна форма на мека капсула...
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Magnesium Citrate, 90 kapsuli
Магнезиумот е минерал кој е од клучно значење за производство на енергија и метаболизмот, мускулната..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.143 ден.
Magnesium Citrate 200mg, 100 tableti
(Magnesium Citrate) Магнезиумот е минерал кој е од клучно значење за производство на енергија и мета..
895 ден.
без ДДВ: 852 ден.
Magnesium Maleat 1000mg, 180 tableti
Магнезиумот е минерал кој е од клучно значење за производство на енергија и метаболизмот, мускулната..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
L-Carnitine, 30 kasuli
L-Carnitine е неесенцијална амино киселина која помага да се одржи целокупно добро здравје помагајќи..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Extra Strength Liquid Vitamin D3 1000IU, 30ml
NOW® Vitamin D-3 го обезбедува овој клучен витамин во високо апсорблива течна форма на маслен раство..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
CoQ10 + Vit E 100mg, 50 kapsuli
Коензимот Q10 (CoQ10) е соединение кое има централна улога во производство на клеточната енергија. C..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Calcium Citrate, 100 tableti
Calcium Citrate – Калциум цитрат е веднаш сварлива и апсорблива форма на калциум, минерал кој е неоп..
1.030 ден.
без ДДВ: 981 ден.
Ashwagandha, 90 kapsuli
Ајурведиски тоник за целиот организам Ашваганда е една од најпознатите ајурведарски билки ко..
1.400 ден.
без ДДВ: 1.333 ден.
Flexofytol, 60 kapsuli
За што се користи? Придонесува за одржување на флексибилноста на зглобовите и го ограничува старе..
1.340 ден.
без ДДВ: 1.276 ден.
Artroflex, 90 tableti
Nutraxin Atroflex содржи глукозамин, хондроитин и МСМ, како и бромелаин и екстракт од корен на Ѓавол..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.238 ден.
Artroflex HYA-C-II, 90 tableti
Nutraxin Artroflex HYA-C-II содржи колаген од тип 2, хијалуронска киселина и витамин Ц, заедно со гл..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.143 ден.
Bromelain, 60 tableti
Nutraxin Bromelain e протеолитички ензим добиен од ананас. Нутриксин Бромелен содржи стандардизиран ..
650 ден.
без ДДВ: 619 ден.
Coenzime COQ10, 30 kapsuli
Coenzyme Q-10 е состојка која е растворлива во масло и се користи во секоја клетка во телото. Инф..
900 ден.
без ДДВ: 857 ден.
CH ALPHA GEL, 75ml
CH Alpha JOINT GEL СО AРНИКА, ТЕМЈАН И ЃУМБИР За болни и преоптоварени зглобови и мускули. Гелот ..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
CH ALPHA OSTEO, 30 kesicki
FORTIBONE® – ОНА ШТО НЕДОСТАСУВА ВО ОДРЖУВАЊЕ НА ЗДРАВЈЕТО НА КОСКИТЕ! На коските им е потребно п..
3.000 ден.
без ДДВ: 2.857 ден.
Kaiser Pharm © 2021. UKION SHOPS