Дијабет

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Enzynorm x 20 kapsuli MaxMedica
Примена и употреба на Ензинорм: Се препорачува употреба на Ензинорм кај лица со потешкотии при ва..
410 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Astamax x 60 kaspuli MaxMedica
За што е наменет производот AстаМакс? Покрај соиното масло, АстаМакс содржи и астаксантин, најсил..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.410 ден.
Diavron 600, 30 tableti
Диаврон 600 е специјално дизајнирана комбинација на луѓе со дијабет со оптимална доза на алфа липоич..
550 ден.
без ДДВ: 524 ден.
Diabekan, 30 kapsuli
ДИАБЕКАН ЗА НОРМАЛНО НИВО НА ШЕКЕР ВО КРВТА Хромот допринесува за одржување на нормална кон..
400 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Allga San Repair Krem, 90ml
Allga San Repair cream, крем за испукани пети содржи етерично масло од алгојскиот планински бор, со ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS