Дигестивен систем и Метаболизам

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ferrofol x 30 kapsuli MaxMedica
Зошто и кога да се употербуваат капсулите Ферофол од MaxMedica? Се препорачува Ферофол како додат..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Aktiven Jaglen x 20 kapsuli MaxMedica
Зa што се употребува Активен Јаглен MaxMedica? Се препорачува примена на Активен јаглен: Во..
230 ден.
без ДДВ: 219 ден.
Hepagard x 30 kapsuli MaxMedica
Примена и употреба на Хепагард: Се препорачува примена на капсулите Хепагард во случај на: ..
490 ден.
без ДДВ: 467 ден.
Enzynorm x 20 kapsuli MaxMedica
Примена и употреба на Ензинорм: Се препорачува употреба на Ензинорм кај лица со потешкотии при ва..
410 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Leviker, 30 tableti
ЛЕВИКЕР® ПРИРОДНО РЕШЕНИЕ ЗА ПОТКРЕПА НА ЦРНИОТ ДРОБ ШТО Е ЛЕВИКЕР® Левикер® ..
800 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Kardiol, 30 ednodozni kesi
Кардиол е додаток на исхрана на база на коњак глукоманан и црвен ферментиран ориз, кој допринесува з..
1.360 ден.
без ДДВ: 1.295 ден.
Selenium 100mcg, 100 tableti
Селенот е есенцијален минерал што се наоѓа во многу мали количества во организмот. Природно се на..
740 ден.
без ДДВ: 705 ден.
Magnesium Citrate, 90 kapsuli
Магнезиумот е минерал кој е од клучно значење за производство на енергија и метаболизмот, мускулната..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.143 ден.
Magnesium Citrate 200mg, 100 tableti
(Magnesium Citrate) Магнезиумот е минерал кој е од клучно значење за производство на енергија и мета..
895 ден.
без ДДВ: 852 ден.
Magnesium Maleat 1000mg, 180 tableti
Магнезиумот е минерал кој е од клучно значење за производство на енергија и метаболизмот, мускулната..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
L-Carnitine, 30 kasuli
L-Carnitine е неесенцијална амино киселина која помага да се одржи целокупно добро здравје помагајќи..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Niacin 250mg, 90 kapsuli
Нутритивно здравје Вегетеријански/Веган. Без ГМО.   Ниацин (витамин Б-3) е есенција..
1.050 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.
Choline & Inositol, 100 kapsuli
Поддршка на здрава трансмисија на нервите Поддршка во метаболизмот на масните киселини &nb..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.143 ден.
Beta 1,3/1,6 D-Glucan 100mg, 90 kapsuli
NOW Beta-1,3 / 1,6-D-Glucan (Бета-Глукан) е биоактивен јаглехидрат добиен од клетoчниот ѕид на Sacch..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.381 ден.
Ashwagandha, 90 kapsuli
Ајурведиски тоник за целиот организам Ашваганда е една од најпознатите ајурведарски билки ко..
1.400 ден.
без ДДВ: 1.333 ден.
Acidophilus 4x6, 60 kapsuli
  Acidophilus 4×6  – Овој производ на NOW е создаден да обезбеди балансиран спектар на ..
1.120 ден.
без ДДВ: 1.067 ден.
Antimetil, 30 tableti
За што се користи? Придонесува за доброто варење на храната   Информација за производо..
440 ден.
без ДДВ: 419 ден.
BioGaia tableti za dzvakanje so vkus na jagoda, x10
За што се користи? Пробиотик за гастроинтестинално здравје   Информација за производот..
320 ден.
без ДДВ: 305 ден.
BioGaia tableti za dzvakanje so vkus na limon, x10
За што се користи? Пробиотик за гастроинтестинално здравје   Информација за производот..
320 ден.
без ДДВ: 305 ден.
Bromelain, 60 tableti
Nutraxin Bromelain e протеолитички ензим добиен од ананас. Нутриксин Бромелен содржи стандардизиран ..
650 ден.
без ДДВ: 619 ден.
Kaiser Pharm © 2021. UKION SHOPS