Црн Дроб

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
NBL Krill Oil 1000mg x 30 kapsuli
NBL Krill Oil – одличен извор на Oмега-3 масни киселини! Што претставува NBL Krill Oil и од ..
895 ден.
без ДДВ: 852 ден.
Jabolkov Ocet + Vitamin C x 30 kapusli MaxMedica
Кога се порепрачува употребува на капсулите Јаболков Оцет + Витамин Ц од MaxMedica? Се ..
230 ден.
без ДДВ: 219 ден.
Hepagard x 30 kapsuli MaxMedica
Примена и употреба на Хепагард: Се препорачува примена на капсулите Хепагард во случај на: ..
490 ден.
без ДДВ: 467 ден.
Leviker, 30 tableti
ЛЕВИКЕР® ПРИРОДНО РЕШЕНИЕ ЗА ПОТКРЕПА НА ЦРНИОТ ДРОБ ШТО Е ЛЕВИКЕР® Левикер® ..
800 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Kardiol, 30 ednodozni kesi
Кардиол е додаток на исхрана на база на коњак глукоманан и црвен ферментиран ориз, кој допринесува з..
1.360 ден.
без ДДВ: 1.295 ден.
Selenium 100mcg, 100 tableti
Селенот е есенцијален минерал што се наоѓа во многу мали количества во организмот. Природно се на..
740 ден.
без ДДВ: 705 ден.
Niacin 250mg, 90 kapsuli
Нутритивно здравје Вегетеријански/Веган. Без ГМО.   Ниацин (витамин Б-3) е есенција..
1.050 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.
DHA 500mg, 90 kapsuli
Поддржувачки, но не и истражување со заклучок, покажува дека консумирањето на EPA и DHA омега-3 масн..
2.350 ден.
без ДДВ: 2.238 ден.
CoQ10 30mg, 60 kapsuli
Коензимот Q10 (CoQ10) е соединение слично на витамин кое има централна улога во производство на клет..
1.000 ден.
без ДДВ: 952 ден.
CoQ10 + Vit E 100mg, 50 kapsuli
Коензимот Q10 (CoQ10) е соединение кое има централна улога во производство на клеточната енергија. C..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Choline & Inositol, 100 kapsuli
Поддршка на здрава трансмисија на нервите Поддршка во метаболизмот на масните киселини &nb..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.143 ден.
Livercare, 60 tableti
Црниот дроб е најголемата лабараторија во човековото тело. Тој  е главниот орган за детоксикаци..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Red Yeast Rice, 90 tableti
Таблетите Црвен Ориз се  користат како природна алтернатива  кој придонесува за одржување ..
1.410 ден.
без ДДВ: 1.343 ден.
Kaiser Pharm © 2022. UKION SHOPS