Циркулација

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ferrofol x 30 kapsuli MaxMedica
Зошто и кога да се употербуваат капсулите Ферофол од MaxMedica? Се препорачува Ферофол како додат..
330 ден.
без ДДВ: 314 ден.
Vitamin C 500mg x 70 tableti MaxMedica
Примена и употреба Витамин Ц таблетите помагаат: За зајакнување на имунитетот При астма и..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Methyl Folate 1000mcg, 90 tableti
Methyl Folate е биолошки активнa, природнa форма на фолат кој се користи за фундаментални функции на..
1.850 ден.
без ДДВ: 1.762 ден.
Coenzime COQ10, 30 kapsuli
Coenzyme Q-10 е состојка која е растворлива во масло и се користи во секоја клетка во телото. Инф..
900 ден.
без ДДВ: 857 ден.
Vital Tonik Doppel Herz, 750ml
Уникатна комбинација на полифеноли, ресвератол и биофлавоноиди, збогатени со Б витамини, магнезиум и..
1.380 ден.
без ДДВ: 1.169 ден.
Calcium + D3 x 30 tableti
ЗА ЗДРАВИ КОСКИ И ЗДРАВИ ЗАБИ Капсули кои во себе содржат калциум, витамин Д3 и витамин К. Калциу..
540 ден.
без ДДВ: 514 ден.
Allga San tonik, 100ml
По масажата со втривање, брзо се впива и длабоко продира. Не масти и не ја суши кожата. Природно ја ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Allga San tonik, 100ml
По масажата со втривање, брзо се впива и длабоко продира. Не масти и не ја суши кожата. Природно ја ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr. Theiss Gel za Vene, 100ml
За чекор без болка и тежина. Топлото време, долгото стоење, тесните обувки, се честа причина за п..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
V-Vein, 60 tableti
Вените се многу важен дел од кардиоваскуларниот систем на организмот, тие имаат за цел да ја враќаат..
1.085 ден.
без ДДВ: 1.033 ден.
Vitamin C 1000mg, 30 tableti za dzvakanje
Витамин Ц придонесува за нормално формирање на колаген, како  структурен  протеин што дава..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Haemovit Plus, 30 kapsuli
Haemovit plus се капсули кои се специјално формулирани да ги овозможат сите неопходни материи з..
745 ден.
без ДДВ: 710 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS