Алергија

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Imuno Complex Max x 20 kesicki MaxMedica
За што е наменет MaxMedica Имуно Комплекс Макс? Имуно Комплекс Макс е додаток во исхраната кој со..
370 ден.
без ДДВ: 352 ден.
Dr.Theiss Neven specijalna krema, 50g
Помага за зараснување на рани, убоди од инсекти, изгореници, алергии Невенот, Calendula officinal..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Allergoforte, 60 tableti
Имунолошка поддршка за сезонска чувствителност, нова формула која ги комбинира куркумин, екстракт од..
890 ден.
без ДДВ: 848 ден.
Septanazal za vozrasni, sprej za nos, 10ml
Септаназал спреј за возрасни се употребува: за намалување на отокот на носната слузница пти во..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Imunocink за возрасни, 60 таблети
Имуноцинк за возрасни, 60 таблети. Цинкот допринесува за нормална функција на имунитетот. Упот..
420 ден.
без ДДВ: 400 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS