ЗДРАВСТВЕНА СОСТОЈБА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ferrofol x 30 kapsuli MaxMedica
Зошто и кога да се употербуваат капсулите Ферофол од MaxMedica? Се препорачува Ферофол како додат..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Jabolkov Ocet + Vitamin C x 30 kapusli MaxMedica
Кога се порепрачува употребува на капсулите Јаболков Оцет + Витамин Ц од MaxMedica? Се ..
230 ден.
без ДДВ: 219 ден.
Pro Nerv x 30 kapsuli MaxMedica
Кога и како да се употребата Про Нерв капсулите? Се препорачува примена на Про Нерв капсулите как..
320 ден.
без ДДВ: 305 ден.
Kolagenezin x 60 kapuli MaxMedica
За што се употребуваат Колагенезин капсулите?   Благодарение на нивниот состав, примената н..
1.100 ден.
без ДДВ: 1.048 ден.
Aktiven Jaglen x 20 kapsuli MaxMedica
Зa што се употребува Активен Јаглен MaxMedica? Се препорачува примена на Активен јаглен: Во..
230 ден.
без ДДВ: 219 ден.
B12 Neuro Max x 30 kapsuli MaxMedica
Зошто капсулите Б12 Неуро Макс? Се препорачува примена на капсулите Б12 Неуро Макс: За норм..
540 ден.
без ДДВ: 514 ден.
Hepagard x 30 kapsuli MaxMedica
Примена и употреба на Хепагард: Се препорачува примена на капсулите Хепагард во случај на: ..
490 ден.
без ДДВ: 467 ден.
Imuno Complex Max x 20 kesicki MaxMedica
За што е наменет MaxMedica Имуно Комплекс Макс? Имуно Комплекс Макс е додаток во исхраната кој со..
370 ден.
без ДДВ: 352 ден.
Enzynorm x 20 kapsuli MaxMedica
Примена и употреба на Ензинорм: Се препорачува употреба на Ензинорм кај лица со потешкотии при ва..
410 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Good Bye Kilogrami x 30 kapsuli MaxMedica Збогум Килограми
За што е наменет MaxMedica Збогум Килограми? Овој препарат помага при намалување на телесната теж..
470 ден.
без ДДВ: 448 ден.
Astamax x 60 kaspuli MaxMedica
За што е наменет производот AстаМакс? Покрај соиното масло, АстаМакс содржи и астаксантин, најсил..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.410 ден.
Vitamin C 500mg x 70 tableti MaxMedica
Примена и употреба Витамин Ц таблетите помагаат: За зајакнување на имунитетот При астма и..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Cink + C +D3 x 50 tableti MaxMedica Cink + C +D3 x 50 tableti MaxMedica
Кога се препорачува да се зема Цинк + Ц + Д3: -       Нормална функ..
310 ден.
без ДДВ: 295 ден.
Sentis, 30 kapsuli
Sentis капсулите содржат 200 mg екстракт од корен на валеријана (Valeriana officinalis). Дејство:..
280 ден.
без ДДВ: 267 ден.
Perluxan, 30 kapsuli
ПЕРЛУКСАН – природно решение на болката Додаток на храна Eкстракт од хмељ – aлфа киселини (..
355 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Leviker, 30 tableti
ЛЕВИКЕР® ПРИРОДНО РЕШЕНИЕ ЗА ПОТКРЕПА НА ЦРНИОТ ДРОБ ШТО Е ЛЕВИКЕР® Левикер® ..
800 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Kardiol, 30 ednodozni kesi
Кардиол е додаток на исхрана на база на коњак глукоманан и црвен ферментиран ориз, кој допринесува з..
1.360 ден.
без ДДВ: 1.295 ден.
Imunix, 30 kapsuli
Кој треба да го употребува ИМУНИКС: Луѓе со намален иумунитет Луѓе со дефицит на витамини и ..
375 ден.
без ДДВ: 357 ден.
Diurex, 30 kapsuli
Активна супстанција: Коњско Опавче (Equisetum arvense) 150 mg екстракт од коњско опавче ..
275 ден.
без ДДВ: 262 ден.
Calivita Vitamin C 1000mg, 100 tableti
Веројатно е нешто што веќе го знаеш... Една таблета C 1000 обезбедува количина на витамин Ц ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Kaiser Pharm © 2021. UKION SHOPS