Течности за хигиена на уста

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Lacalut Flora rastvor, 300ml
Lacalut flora раствор за плакнење на усната празнина и забите наменет за заштита од непријатниот мир..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Sensitive rastvor 300ml
Чувствителните заби  бараат посебна нега. Дополнете го дејството на Lacalut sensitive или Lacal..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Aktiv rastvor
Медицински раствор за секојдневна нега и хигиена на усната празнина и забите со специјална комбинаци..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut White rastvor
Секојдневното консумирање на обоени пијалаци и храна, кафе, чај, црвено вино… никотин ја изменуваат ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS