Пасти за заби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Lacalut White Edelweiss, 75ml
Третман и превенција со Lacalut White Eделвајс. Превентивна паста за ефикасно белење и ремин..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Duo, 75ml
Медицинска паста за заби со двојна заштита од кариес. Ја реминерализира и зацврстува забната глеѓ. ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Flora, 75ml
Проблемот со непријатниот здив во устата (халитоза) се јавува кај речиси 50% од луѓето. Чувството..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut White, 75ml
Кафе, чај, цигари, вино… секојдневно ги пребојуваат Вашите заби, кои губат од својот сјај и белина. ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Aktiv, 75ml
LACALUT Аktiv со својата единствена  формула на активни состојки,  забележително ја зацврс..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut White & Repair, 75ml
Lacalut white & repair пастата за заби содржи специјална формула на активни состојки за природно..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Basic, 75ml
Нова паста за секојдневна целосна заштита на забите и усната шуплина по уште попристапна цена! Бл..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Aktiv gentle white, 75ml
Lacalut aktiv gum protection & gentle white – медицинска паста за нежно избелување на забит..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Sensitive, 75ml
*Во кој случај Lacalut sensitive е вистинскиот избор за Вас – чувствителни заби кои реагираат с..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Aktiv herbal, 75ml
Новата LACALUT AKTIV HERBAL ја збогатува веќе докажаната Lacalut aktiv формула за цврста гингива заш..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut extra sensitive, 75ml
Забната пречувствителност спаѓа во групата на особено болни и чести состојби на усната празнина. ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut caries protection, 75ml
Lacalut Кариес Протект – за заштита од кариес, реминерализација и зацврстување на забниот емајл. ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut sensitive gentle white, 75ml
Lacalut Sensitive Gentle White е премиум медицинска паста за чувствителни заби збогат..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut white & repair so 33% gratis
Lacalut white & repair пастата за заби содржи специјална формула на активни состојки за природно..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut aktiv so gratis cetka za zabi, 75ml
LACALUT Аktiv со својата единствена  формула на активни состојки,  забележително ја зацврс..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
Lacalut aktiv gentle white so 33% gratis
Lacalut aktiv gum protection & gentle white – медицинска паста за нежно избелување на забит..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS