Четки за заби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Lacalut White cetka za zabi
Специјално дизајнирана четка чии влакна имаат специјални завршетоци кои ефикасно ги отстрануваат дам..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Duo Clean cetka za zabi
Дури и ако сте од оние среќници кои немаат проблеми со здравјето на забите, тоа не значи дека не тре..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Sensitive cetka za zabi
За пречувствителни заби. Чувствителни заби кои болно реагираат дури и на студен воздух, бараат сп..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut XS interdentalna cetka x 5
Интерденталните четкички се важно средство во животот на сите оние чија усна празнина бара дополните..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut M interdentalna cetka x 5
Интерденталните четкички се важно средство во животот на сите оние чија усна празнина бара дополните..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut L interdentalna cetka x 5
Интерденталните четкички се важно средство во животот на сите оние чија усна празнина бара дополните..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut S interdentalna cetka x 5
Интерденталните четкички се важно средство во животот на сите оние чија усна празнина бара дополните..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut XXS interentalna cetka x 5
Интерденталните четкички се важно средство во животот на сите оние чија усна празнина бара дополните..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS