Витамини Б

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Multivitamin x 60 tableti Sielo
За што се употребува Мултивитамин Сиело? -        Ја помага ел..
385 ден.
без ДДВ: 367 ден.
Magnezium i Vitamin B6 x 60 tableti Sielo
За што се употребува Магнезиум и Витамин Б6 Сиело? -       Помага з..
330 ден.
без ДДВ: 314 ден.
Magnezium x 150 tableti Sielo
За што се употребува Магнезиум Сиело? -       Помага за подобрување..
450 ден.
без ДДВ: 429 ден.
B Kompleks x 160 tableti Sielo
За што се употребува Б Комплекс Сиело? -        Го јакне нервн..
350 ден.
без ДДВ: 333 ден.
Ferrofol x 30 kapsuli MaxMedica
Зошто и кога да се употербуваат капсулите Ферофол од MaxMedica? Се препорачува Ферофол како додат..
330 ден.
без ДДВ: 314 ден.
Hepagard x 30 kapsuli MaxMedica
Примена и употреба на Хепагард: Се препорачува примена на капсулите Хепагард во случај на: ..
490 ден.
без ДДВ: 467 ден.
Stress Management B-Complex, 100 tableti
CaliVita Stress Management B-Complex – Препарат кој содржи витамини од групата Б и витамин Ц. П..
800 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Tifol 0,4mg 30 film-oblozeni tableti
Тифол е наманет за: за превенција од недостаток на фолна киселина кај жени кои планираат бреме..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
B Complex, 30 oblozeni tableti
Б Комплекс 30 обложени таблети. Се препорачуваат при стрес, психо-физички напор, правилен раст и ..
110 ден.
без ДДВ: 105 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS