ВИТАМИНИ И МИНЕРАЛИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ferrofol x 30 kapsuli MaxMedica
Зошто и кога да се употербуваат капсулите Ферофол од MaxMedica? Се препорачува Ферофол како додат..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Jabolkov Ocet + Vitamin C x 30 kapusli MaxMedica
Кога се порепрачува употребува на капсулите Јаболков Оцет + Витамин Ц од MaxMedica? Се ..
230 ден.
без ДДВ: 219 ден.
Kolagenezin x 60 kapuli MaxMedica
За што се употребуваат Колагенезин капсулите?   Благодарение на нивниот состав, примената н..
1.100 ден.
без ДДВ: 1.048 ден.
Hepagard x 30 kapsuli MaxMedica
Примена и употреба на Хепагард: Се препорачува примена на капсулите Хепагард во случај на: ..
490 ден.
без ДДВ: 467 ден.
Imuno Complex Max x 20 kesicki MaxMedica
За што е наменет MaxMedica Имуно Комплекс Макс? Имуно Комплекс Макс е додаток во исхраната кој со..
370 ден.
без ДДВ: 352 ден.
Vitamin C 500mg x 70 tableti MaxMedica
Примена и употреба Витамин Ц таблетите помагаат: За зајакнување на имунитетот При астма и..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Cink + C +D3 x 50 tableti MaxMedica Cink + C +D3 x 50 tableti MaxMedica
Кога се препорачува да се зема Цинк + Ц + Д3: -       Нормална функ..
310 ден.
без ДДВ: 295 ден.
Imunix, 30 kapsuli
Кој треба да го употребува ИМУНИКС: Луѓе со намален иумунитет Луѓе со дефицит на витамини и ..
375 ден.
без ДДВ: 357 ден.
Calivita Vitamin C 1000mg, 100 tableti
Веројатно е нешто што веќе го знаеш... Една таблета C 1000 обезбедува количина на витамин Ц ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Stress Management B-Complex, 100 tableti
CaliVita Stress Management B-Complex – Препарат кој содржи витамини од групата Б и витамин Ц. П..
800 ден.
без ДДВ: 762 ден.
CH ALPHA OSTEO, 30 kesicki
FORTIBONE® – ОНА ШТО НЕДОСТАСУВА ВО ОДРЖУВАЊЕ НА ЗДРАВЈЕТО НА КОСКИТЕ! На коските им е потребно п..
3.000 ден.
без ДДВ: 2.857 ден.
Vital Pregna, 30 kapsuli
Допелхерц актив Vital Pregna со Фолна киселина, 30 капсули. Истражувањата покажуваат дека суплеме..
735 ден.
без ДДВ: 700 ден.
Men Active, 30 kapsuli
Одличен спој на Мака, Готу кола, Гинсенг, Кофеин, Селен,бакар и витамин Е за одржување на машката по..
740 ден.
без ДДВ: 705 ден.
Magnesium Aktiv 400mg, 20 kesi za direktna upotreba
Магнезиумот е витален минерал што телото не може сам да го направи. Покрај тоа, складирањето е можно..
250 ден.
без ДДВ: 238 ден.
Imuno Direct, 20 kesi za direktna upotreba
За подобар имунитет. Со цинк, селен и витамин Ц за поддршка на нормалната функција на имунолошкио..
430 ден.
без ДДВ: 410 ден.
Hyaluron, 30 kapsuli
ЗА ЗДРАВА И ВИТАЛНА КОЖА Препаратот соджи 30 капсули со 70 mg хијалуронска киселина, 30 mg коензи..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
Kaiser Pharm © 2021. UKION SHOPS