Туркало плаво Loco Croco

Туркало плаво Loco Croco

1.800 ден.
Шифра на производ: 221201193905
Достапност: На залиха
Количина:

• Туркало со леснофункционално воланче и капак што се отвара за складирање играчки.
• Му помага на детето да ги направи самостојно првите чекорчиња.
• Koга ќе почне самостојно и цвртсо да оди вашето малечко ќе може да си го вози ова интересно автомобилче.
• При притискање на копчињата испушта пријатна и забавна мелодија.
• Производот користи 3x1,5V AA кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 60x26x26 cm.
• Достапен во 4 бои.

За секое купено туркало добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Nip

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Loco Croco
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS