Транспортер Гизмо Loco Croco

Транспортер Гизмо Loco Croco

2.990 ден.
Шифра на производ: 221123175855
Достапност: На залиха
Количина:

• Тенда на транспортерот која може да се отстрани.
• Рачката може да се прилагоди во зависност од потребата.
• Транспортерот може да се користи од 0 до 13 kg.
• Многу лесно со еден клик може да се сврти и постави во насока на движење на количката или обратно, со лице кон мајката.
• Димензии на производот:42x57x37
• Производот е достапен во сива и црна боја.

До 26-ти Ноември, за секој купен транспортер за бебе добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Nip

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Loco Croco
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS