Сет за маникир Kikka Boo

Сет за маникир Kikka Boo

200 ден.
Шифра на производ: 221125202451
Достапност: На залиха
Количина:

Сет за маникир за бебиња направен од водоотпорен материјал кој овозможува поголема хигиена и лесно чистење.

Производот е достапен во нашите аптеки!

До 26-ти Ноември, за секоја купена ракавица глодалка за бебе добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Nip

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Kikka Boo
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS