Седиште Гатор со sвезди Loco Croco

Седиште Гатор со sвезди Loco Croco

6.690 ден.
Шифра на производ: 221123175029
Достапност: На залиха
Количина:

СЕДИШТЕ ГАТОР БЕЖ СО ЅВЕЗДИ
• Наменето за деца со тежина до 25 kg, групи 0+, I и II.
• Безбесносен систем со 5 точки на поврзување.
• Меки подлоги кои осигуруваат удобно патување.
• 4 позиции за грбчето кои се регулираат со механизам кој се наоѓа на предната страна од седиштето.
• Обезбедуба максимална странична заштита од удар.
• Прекривката се отстранува и може да се пере.
• Сертифицирано по ECE R44/04.
• Производот е достапен во беж, тиркиз и виолетова боја.

До 26-ти Ноември, за секое купено седиште за бебе добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Ni

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Loco Croco
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS