Релаксатор Винкс сив Kikka Boo

Релаксатор Винкс сив Kikka Boo

5.990 ден.
Шифра на производ: 221122171642
Достапност: На залиха
Количина:

• Наменет за дечиња од самото раѓање до 36 месеци односно до 9 kg.
• Moже да се користи и како столче.
• 5 брзини на лулање.
• Прилагодување на наслонот на грбот во 5 позиции седечка и лежечка.
• Тајмер за исклучување на 15, 30 и 40 минути.
• 15 мелодии со можност за прилагодување на звукот.
• USB кабелче и опција за Bluetoot конекција со телефон.
• Седиште со сигурносен појас од 5 точки на поврзување.
• Далечински управувач.
• Можност за фиксирање на самиот релаксатор.
• Може да се трансформира во столче за седење.
• Производот користи 4x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот:68x58x83 cm.

До 26-ти Ноември, за секој купен релаксатор добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Nip

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS