Релаксатор Старс Kikka Boo

Релаксатор Старс Kikka Boo

5.690 ден.
Шифра на производ: 221122172452
Достапност: На залиха
Количина:

• Релаксатор наменет за бебиња од самото раѓање до 18 кг.
• Смирувачки вибрации со 3 брзини.
• 12 мелодии со подесување јачината на звукот.
• Ротирачки играчки кои ќе го привлечат вниманието на детето.
• Можност за проекција на светло во повеќе бои.
• Безбедносни појаси.
• Користи една D батерија и четири AAA батерии.

До 26-ти Ноември, за секој купен релаксатор добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Nip

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS