Релаксатор клаудс KikkaBoo

Релаксатор клаудс KikkaBoo

4.590 ден.
Шифра на производ: 221122160742
Достапност: На залиха
Количина:

• Наменет за деца од само раѓање до 6 месеци.
• 2 позиции на лежење.
• Смирувачки вибрации со 3 брзини.
• Ротирачки играчки со светла кои ќе го привлечат вниманието на детето.
• 12 мелодии со подесување јачината на звукот.
• Остранлива подлогата за главата.
• Безбедносни појаси.
• Користи една 1х D батерија и 4х AAA батерии

До 26-ти Ноември, за секоj купен релаксатор добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Nip

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: KikkaBoo
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS