Ракавица глодалка Kikka Boo

Ракавица глодалка Kikka Boo

430 ден.
Шифра на производ: 221125200713
Достапност: На залиха
Количина:

Ракавица со глодалка изработена од висококвалитетен силикон со уникатна текстура која ги смирува непцата кај бебето.

Достапно во сина, зелена и розе боја.

РОЗЕВАТА Е ДОСТАПНА ВО НАШИТЕ АПТЕКИ

До 26-ти Ноември, за секоја купена ракавица глодалка за бебе добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Nip

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Kikka Boo
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS