Подлога за бебешка гимнастика Флафи клавиер KikkaBoo

Подлога за бебешка гимнастика Флафи клавиер KikkaBoo

3.890 ден.
Шифра на производ: 221122155603
Достапност: На залиха
Количина:

• Играчките се меки и плишани со што детето ќе биде безбедно за време на играта.
• При притискање на пијаното испушта пијатни мелодии, свети и можете да ја подесувате јачината на звукот.
• Производот користи 3x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 43x50x11 cm.
• Димензии на производот: 100x60x60 cm.


До 26-ти Ноември, за секоja купенa подлога добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Nip

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: KikkaBoo
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS