Носилка за бебе Loco Croco

Носилка за бебе Loco Croco

550 ден.
Шифра на производ: 221123153825
Достапност: На залиха
Количина:

• Мека и удобна подршка за главчето на бебето.
• Меки сунѓери кај ноџињата.
• 2 позиции за носење на бебето: свртено кон родителот или во насока на движењето и третата позивција на грбот на родителите.
• Препорачана возраст 4-6 месеци свртено кон родителот и од 7 до 9 месеци кон насока на движење.
• Препорачано за бебиња од 3 месеци до 9 kg.

До 26-ти Ноември, за секоја купена носилка за бебе добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Nip

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Loco Croco
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS