Мече со маичка бело 25cm AMEK

Мече со маичка бело 25cm AMEK

680 ден.
Шифра на производ: 221128192849
Достапност: На залиха
Количина:

• Мече кое со нетрпение чека да го израдува својот нов сопственик со својата мека плишана прегратка.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Може да се пере во машина за перење на 30 ° C.
• Димензии на производот: 25x20x6 cm.
За секое купено мече со маичка добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Nip

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS