Креветче соу гифтед 2 нивоа 2020 KikkaBoo

Креветче соу гифтед 2 нивоа 2020 KikkaBoo

4.890 ден.
Шифра на производ: 221122161351
Достапност: На залиха
Количина:

• Транспортно креветче кое лесно се склопува и расколопува,не одзема многу простор и му овозможува удобност при спиење на детето каде и да посакате.
• Произведено е од високо квалитетен материјал и лесно се одржува.
• Наменето за деца од самото раѓање до 36 месеци.
• Две нивоа за поставување на душекот.
• Мрежести прозорчиња од двете страни за подобра вентилација.
• Подлога за душек.
• Носечка торба.
• Димензии на креветчето:120 х 60 х 75 cm.
• Димензии на расклопено креветче: 20 х 21 х 75 сm.
• Димензии на пакување:22 x 21 x 80 cm.
• Тежина:7,8 кг.
• Европски стандард за безбедност: EN716-1/2.
• Достапно е во розе, сино, тегет боја.

До 26-ти Ноември, за секое купено креветче добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Nip

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: KikkaBoo
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS