Креветче Медли со 2 нивоа - KikkaBoo

Креветче Медли со 2 нивоа - KikkaBoo

5.690 ден.
Шифра на производ: 221121193111
Достапност: На залиха
Количина:

• Наменето за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
• 2 нивоа за поставување на душекот.
• Тенка подлога душек.
• Отвор со патент на едната страна за полесен пристап.
• Голем помошен страничен џеб.
• Многу лесно за склопувње.
• Торба за носење.
• Димензии на креветчето: 120x60x75 cm.
• Димензии на расклопено креветче: 20x21x75 cm.
• Тежина : 7.8 kg.
• Европски стандард за безбедност: EN716-1/2
• Достапно е во сива, беж и минт боја.

До 26-ти Ноември, за секое купено креветче добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Nip

Ве молиме контактирајте не за достапност на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: KikkaBoo
Kaiser Pharm © 2022. UKION SHOPS