Креветче Дрими беар Kikka Boo

Креветче Дрими беар Kikka Boo

8.290 ден.
Шифра на производ: 221122173018
Достапност: На залиха
Количина:

• Погоден за деца од раѓање до 36 месеци.
• Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
• 2 нивоа на сон, второто се отстранува со патент.
• Делови со мрежа за подобра вентилација.
• Голем џеб за чување играчки.
• Страничен отвор со патент.
• Мека подлога.
• Настрешница 3 во 1 со мрежа за комарци и играчки.
• Движечка подлога за пресоблекување.
• Организатор со џебови за складирање.
• 2 тркала за лесно движење.
• С функција за замавнување.
• Прекрасен дизајн.
• Компактен во преклопена положба.
• Транспортна торба.
• Достапно во беж и сива боја.

До 26-ти Ноември, за секој купен релаксатор добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Nip

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Kikka Boo
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS