КОЗМЕТИКА

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Kolagenezin x 60 kapuli MaxMedica
За што се употребуваат Колагенезин капсулите?   Благодарение на нивниот состав, примената н..
1.100 ден.
без ДДВ: 1.048 ден.
Revalid Shampon protiv prvut, 250ml
За што се користи? Без првут – долготраен и ефективен.   Информација за производот. ..
715 ден.
без ДДВ: 606 ден.
Revalid Serum za rast na kosa so Redensyl, 50ml
За што се користи? Го редуцира опаѓањето, ја зголемува густината, ги обновува фоликулите на влакн..
1.850 ден.
без ДДВ: 1.568 ден.
Revalid Shampon za stimulacija na rast so Redensyl, 200ml
Информација за производот. Revalid® шампонот за стимулација на раст на коса содржи  Redensyl..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
Revalid Tonik 20amp x 6ml
За што се користи? Енергeгетски третман со кофеин против опаѓање на косата   Информаци..
1.578 ден.
без ДДВ: 1.337 ден.
Revalid Regenerativna maska, 150ml
За што се користи? Ја регенерира и храни косата   Информација за производот. Revali..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Revalid Regenerativen proteinski balsam, 250ml
За што се користи? Ја зајакнува структурата на косата   Информација за производот. ..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
Revalid Regenerativen proteinski shampon, 250ml
За што се користи? Ја зајакнува и ревитализира косата   Информација за производот. ..
540 ден.
без ДДВ: 458 ден.
Parasoftin piling corapi, 1 par
Чорапите Парасофтин претставуваат иновативно решение за ефикасна нега на кожата на стапалата. Во зав..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Doliva Krem za lice, 50ml
Додадените витамини А и Е дополнително ја штитат кожата од предвремено стареење. Посебно приготве..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Doliva Intenziven Krem za lice, 50ml
Го регенерира површинскиот слој на кожата, ја храни и ја штити од губење на влажноста. Содржи ек..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Doliva Krema za race, 100ml
Балзамот за раце со екстра девственото маслиново масло надополнето со ефектот на маслото од јојоба е..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Doliva Nokjen Krem za lice, 50ml
Ноќна крема со екстра девствено маслиново масло и церамиди, која ја подобрува затегнатоста на кожата..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Doliva Hidratantna Krema za lice, 50ml
Влага која се вовлекува под кожата – 24 часа хидратација! Хидратантната крема за лице со екстра д..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Coupeliac Gel
Купелиак гел за специјална нега – ефикасен против црвенило и видливи капилари кај мажи и жени. Де..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Redupetin krema
Дамките, флеките и останатите хиперпигментации и дисколорации се промени на кожата како последица на..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Parusan Stimulator, shampon za zeni
Парусан – сојузник на твојата коса! Кај жените вообичаено настапува дифузна алопеција, со рамноме..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS