Перниче ергономско со мемори пена срце сиво велвет KikkaBoo

Перниче ергономско со мемори пена срце сиво велвет KikkaBoo

790 ден.
Шифра на производ: 221122145924
Достапност: На залиха
Количина:

• Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата во облик на срце.
• Со мемори пена.
• Навлака од многу мек и нежен материјал кој не поти.
• Димезии: 28x28x3cm

• Достапно е во сива, бело, беж и минт боја.

До 26-ти Ноември, за секое купено перниче добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Nip

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: KikkaBoo
Kaiser Pharm © 2022. UKION SHOPS