ХРАНИЛКА Loco Croco

ХРАНИЛКА Loco Croco

3.490 ден.
Шифра на производ: 221123174520
Достапност: На залиха
Количина:

• Навлака произведена од еко кожа, која лесно се отстранува.
• Лесна за склопување и пренесување.
• Прилагодување на висината во 5 позиции.
• 4 тркалца кои се ротираат 360 степени.
• Кочница на тркалцата.
• Помошна корпа.
• Подесување на потпирачот за нозе во 3 позиции.
• Двоен послужавник со држач за чаша.
• Прилагодување на послужавникот во 3 позиции.
• Безбедносен систем со 3 точки на поврзување.
• Димензии на производот: 93x52x64 cm.
• Димензии на седишниот дел: 23x27x39 cm.
• Производот е достапен во сина, крем и розева боја.

До 26-ти Ноември, за секоја купена хранилка за бебе добивате ваучер со 10% попуст за било која наредна нарачка во Kaiser од палетата на KikkaBoo, Baby Jam, Loco Croco или Nip

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Loco Croco
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS