Revalid

Revalid
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Revalid Shampon protiv prvut, 250ml
За што се користи? Без првут – долготраен и ефективен.   Информација за производот. ..
715 ден.
без ДДВ: 606 ден.
Revalid Serum za rast na kosa so Redensyl, 50ml
За што се користи? Го редуцира опаѓањето, ја зголемува густината, ги обновува фоликулите на влакн..
1.850 ден.
без ДДВ: 1.568 ден.
Revalid Shampon za stimulacija na rast so Redensyl, 200ml
Информација за производот. Revalid® шампонот за стимулација на раст на коса содржи  Redensyl..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
Revalid Tonik 20amp x 6ml
За што се користи? Енергeгетски третман со кофеин против опаѓање на косата   Информаци..
1.578 ден.
без ДДВ: 1.337 ден.
Revalid Regenerativna maska, 150ml
За што се користи? Ја регенерира и храни косата   Информација за производот. Revali..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Revalid Regenerativen proteinski balsam, 250ml
За што се користи? Ја зајакнува структурата на косата   Информација за производот. ..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
Revalid Regenerativen proteinski shampon, 250ml
За што се користи? Ја зајакнува и ревитализира косата   Информација за производот. ..
540 ден.
без ДДВ: 458 ден.
Kaiser Pharm © 2021. UKION SHOPS