Pharmatheiss cosmetics

Pharmatheiss cosmetics
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Doliva Krem za lice, 50ml
Додадените витамини А и Е дополнително ја штитат кожата од предвремено стареење. Посебно приготве..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Doliva Intenziven Krem za lice, 50ml
Го регенерира површинскиот слој на кожата, ја храни и ја штити од губење на влажноста. Содржи ек..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Doliva Krema za race, 100ml
Балзамот за раце со екстра девственото маслиново масло надополнето со ефектот на маслото од јојоба е..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Doliva Nokjen Krem za lice, 50ml
Ноќна крема со екстра девствено маслиново масло и церамиди, која ја подобрува затегнатоста на кожата..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Doliva Hidratantna Krema za lice, 50ml
Влага која се вовлекува под кожата – 24 часа хидратација! Хидратантната крема за лице со екстра д..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Parusan Tonik za zeni
Парусан – сојузник на твојата коса! Кај жените вообичаено настапува дифузна алопеција, со рамноме..
637 ден.
без ДДВ: 540 ден.
Coupeliac Gel
Купелиак гел за специјална нега – ефикасен против црвенило и видливи капилари кај мажи и жени. Де..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Redupetin krema
Дамките, флеките и останатите хиперпигментации и дисколорации се промени на кожата како последица на..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Parusan Stimulator, shampon za zeni
Парусан – сојузник на твојата коса! Кај жените вообичаено настапува дифузна алопеција, со рамноме..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Pharma Hyaluron Volume Lip Booster roze
За меки, сјајни, полни и неодоливи усни! Со текот на годините, меките и чувствителни усни станува..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Pharma Hyaluron Volume Lip Booster marsala
За меки, сјајни, полни и неодоливи усни! Со текот на годините, меките и чувствителни усни станува..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Mascara Med XL Volumen
Маскара Мед ХЛ-Волумен е козмецевтски (фармацевтска класа на козметика) производ кој се двои од оста..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS