Nutraxin

Nutraxin
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Artroflex, 90 tableti
Nutraxin Atroflex содржи глукозамин, хондроитин и МСМ, како и бромелаин и екстракт од корен на Ѓавол..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.238 ден.
Artroflex HYA-C-II, 90 tableti
Nutraxin Artroflex HYA-C-II содржи колаген од тип 2, хијалуронска киселина и витамин Ц, заедно со гл..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.143 ден.
Bio Energy, 100 kapsuli
Nutraxin Big Energy содржи кафеин, како и Женшен, рогач и ѓумбир. Женшен е познат како соединение на..
840 ден.
без ДДВ: 800 ден.
Bromelain, 60 tableti
Nutraxin Bromelain e протеолитички ензим добиен од ананас. Нутриксин Бромелен содржи стандардизиран ..
650 ден.
без ДДВ: 619 ден.
Omega 3 + CoQ10, 60 kapsuli
Nutraxin Omega 3 + CoQ10; посебна формула која што содржи Коензим Q-10, заедно со Омега-3 масни кисе..
1.675 ден.
без ДДВ: 1.595 ден.
Thermo Burn Quick Slim, 60 tableti
Nutraxin Thermo Burn е дел од Quick Slim колекцијата- за брзо слабеење. Thermo Burn е подржан со кро..
760 ден.
без ДДВ: 644 ден.
Tonalin CLA 1300mg, 60 kapsuli
Nutraxin Tonalin CLA е дел од Quick Slim колекцијата, односно колекцијата за брзо слабеење и содржи ..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.143 ден.
Coenzime COQ10, 30 kapsuli
Coenzyme Q-10 е состојка која е растворлива во масло и се користи во секоја клетка во телото. Инф..
900 ден.
без ДДВ: 857 ден.
L-Carnitine, 60 tableti
Nutraxin Quick-Slim L-Carnitine е продукт во Quick-Slim колекцијата за брзо слабеење. L-carnitine се..
1.330 ден.
без ДДВ: 1.267 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS