Lacalut

Lacalut
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Lacalut White cetka za zabi
Специјално дизајнирана четка чии влакна имаат специјални завршетоци кои ефикасно ги отстрануваат дам..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Duo Clean cetka za zabi
Дури и ако сте од оние среќници кои немаат проблеми со здравјето на забите, тоа не значи дека не тре..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Sensitive cetka za zabi
За пречувствителни заби. Чувствителни заби кои болно реагираат дури и на студен воздух, бараат сп..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut cetka za zabi 4+
Специјални влакна со тенки врвови за отстранување на плакот и од најнедостапните места Ергономски..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut baby cetka za zabi do 4 godini
Мала глава обложена со мека гума за заштита од повреди при невешто миење на забите кај најмалите деч..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut baby 0-4 pasta za zabi, 50ml
За нега и заштита на млечни заби. Ефикасно го отстранува забниот плак и ги штити млечните заби и чув..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut teens 8+ pasta za zabi, 50ml
Двојна заштита за новите, трајни заби. Оптимална концентрација на органски и неоргански флуориди кој..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut XS interdentalna cetka x 5
Интерденталните четкички се важно средство во животот на сите оние чија усна празнина бара дополните..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut M interdentalna cetka x 5
Интерденталните четкички се важно средство во животот на сите оние чија усна празнина бара дополните..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut L interdentalna cetka x 5
Интерденталните четкички се важно средство во животот на сите оние чија усна празнина бара дополните..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut S interdentalna cetka x 5
Интерденталните четкички се важно средство во животот на сите оние чија усна празнина бара дополните..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Flora rastvor, 300ml
Lacalut flora раствор за плакнење на усната празнина и забите наменет за заштита од непријатниот мир..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut White Edelweiss, 75ml
Третман и превенција со Lacalut White Eделвајс. Превентивна паста за ефикасно белење и ремин..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Duo, 75ml
Медицинска паста за заби со двојна заштита од кариес. Ја реминерализира и зацврстува забната глеѓ. ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Sensitive rastvor 300ml
Чувствителните заби  бараат посебна нега. Дополнете го дејството на Lacalut sensitive или Lacal..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Flora, 75ml
Проблемот со непријатниот здив во устата (халитоза) се јавува кај речиси 50% од луѓето. Чувството..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut White, 75ml
Кафе, чај, цигари, вино… секојдневно ги пребојуваат Вашите заби, кои губат од својот сјај и белина. ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Kids 4-8 pasta za zabi, 50ml
Сигурна заштита за млечни и трајни заби, во периодот на смена. Специјалните зрнца за чистење на з..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Aktiv, 75ml
LACALUT Аktiv со својата единствена  формула на активни состојки,  забележително ја зацврс..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS