Krka

Krka
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Septanazal za vozrasni, sprej za nos, 10ml
Септаназал спреј за возрасни се употребува: за намалување на отокот на носната слузница пти во..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Septanazal za deca, sprej za nos, 10ml
Септаназал спреј за деца се употребува: за намалување на отокот на носната слузница пти в..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Septolete Total sprej za grlo, 30ml
Септолете Тотал спреј за уста се користи како против воспалителен, аналгетски и антисептичен третман..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Septolete Total limon i bozel, 16 pastili
Септолете Тотал пастили се употребуваат: при надразнување на грлото, устата и непцата при во..
195 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Septolete Total med i limon, 16 pastili
Септолете Тотал пастили се употребуваат: при надразнување на грлото, устата и непцата при во..
195 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Septolete Total, 16 pastili
Септолете Тотал пастили се употребуваат: при надразнување на грлото, устата и непцата при во..
195 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Tifol 0,4mg 30 film-oblozeni tableti
Тифол е наманет за: за превенција од недостаток на фолна киселина кај жени кои планираат бреме..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Rutacid, 20 tableti za dzvakanje
Rutacid таблети за џвакање при жегавица и прекумерно лачење на желудечна киселина. Употреба: ..
155 ден.
без ДДВ: 148 ден.
Bilobil Intens 120mg, 20 tvrdi kapsuli
Билобил Интенс капсули од 120мг, 20 тврди капсули. Екстракт од Ginko Bilobae folli extractum siccum...
280 ден.
без ДДВ: 267 ден.
Bilobil Intens 120mg, 60 tvrdi kapsuli
Билобил Интенс од 120мг, 60 тврди капсули. Екстракт од Ginko Bilobae folli extractum siccum. Капс..
820 ден.
без ДДВ: 781 ден.
Bilobil 40mg, 60 tvrdi kapsuli
Bilobil капсули од 40мг, 60 тврди капсули. Екстракт од Ginko Bilobae folli extractum siccum. Капс..
555 ден.
без ДДВ: 529 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS