Kikka Boo

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сет за маникир Kikka Boo
Сет за маникир за бебиња направен од водоотпорен материјал кој овозможува поголема хигиена и лесно ч..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Ракавица глодалка Kikka Boo
Ракавица со глодалка изработена од висококвалитетен силикон со уникатна текстура која ги смирува неп..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.
Креветче Дрими беар Kikka Boo
• Погоден за деца од раѓање до 36 месеци. • Луксузна и лесна алуминиумска рамка. • 2 нивоа на сон,..
8.290 ден.
без ДДВ: 7.025 ден.
Релаксатор Старс Kikka Boo
• Релаксатор наменет за бебиња од самото раѓање до 18 кг. • Смирувачки вибрации со 3 брзини. • 12 ..
5.690 ден.
без ДДВ: 4.822 ден.
Релаксатор Винкс сив Kikka Boo
• Наменет за дечиња од самото раѓање до 36 месеци односно до 9 kg. • Moже да се користи и како стол..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Релаксатор Винкс беж Kikka Boo
• Наменет за дечиња од самото раѓање до 36 месеци односно до 9 kg. • Moже да се користи и како стол..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Креветче соу гифтед 2 нивоа 2020 KikkaBoo
• Транспортно креветче кое лесно се склопува и расколопува,не одзема многу простор и му овозможува у..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
Релаксатор клаудс KikkaBoo
• Наменет за деца од само раѓање до 6 месеци. • 2 позиции на лежење. • Смирувачки вибрации со 3 бр..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.
Подлога за бебешка гимнастика Флафи клавиер KikkaBoo
• Играчките се меки и плишани со што детето ќе биде безбедно за време на играта. • При притискање н..
3.890 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
Перниче ергономско со мемори пена срце сиво велвет KikkaBoo
• Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата во облик на срце. • Со мемори пе..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Седиште Армадило плаво ISOFIX KikkaBoo
• Наменето за деца со тежина од 0 до 36 kg, 0+, I, II и III група (приближна возраст од 1 до 12 год...
8.690 ден.
без ДДВ: 7.364 ден.
Креветче Медли со 2 нивоа - KikkaBoo
• Наменето за бебиња од самото раѓање до 36 месеци. • 2 нивоа за поставување на душекот. • Тенка п..
5.690 ден.
без ДДВ: 4.822 ден.
Хранилка Вуди - Сива - KikkaBoo
ДЕНЕС ХРАНИЛКА, УТРЕ СТОЛЧЕ! • Удобна хранилка која лесно се трансформира од столче за хранење во с..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Електрична пумпа за гради лед Серенити Кикабу
Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, кој има прекрасен и..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS