Health Aid

Health Aid
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Gentlemen's 3, 30 kapsuli
Растителна формула која содржи екстракти од билки со специфична вредност за  машкото здравје – ..
1.080 ден.
без ДДВ: 1.029 ден.
GinkoVital 5000mg, 30 kapsuli
HealthAid GinkoVital е специјално формулиран со користење на стандардизиран гинко билоба концен..
870 ден.
без ДДВ: 829 ден.
5-HTP 50mg, 60 таблети
5-хидрокситриптофан е аминокиселина која  е екстрахирана од африканското  семе Griffonia s..
1.345 ден.
без ДДВ: 1.281 ден.
Serrapeptase 60.000IU, 30 kapsuli
Воспалителните процеси почнуваат да достигаат размери на епидемија  и се, се почести. Воспалени..
915 ден.
без ДДВ: 871 ден.
Osteoflex Plus, 30 tableti
Osteoflex® Plus таблети се уникатна комбинација на висококвалитетен глукозамин, хондроитин сулфат и ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Atrotone, 60 tableti
Atrotone таблетите се формулација која обезбедува уникатна комбинација на висококвалитетен глукозами..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.143 ден.
Wheat Germ Oil 340mg, 60 kapsuli
Маслото од пченични никулци  се произведува со користење на органски одгледувана пченица. При т..
845 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Allergoforte, 60 tableti
Имунолошка поддршка за сезонска чувствителност, нова формула која ги комбинира куркумин, екстракт од..
890 ден.
без ДДВ: 848 ден.
Livercare, 60 tableti
Црниот дроб е најголемата лабараторија во човековото тело. Тој  е главниот орган за детоксикаци..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
V-Vein, 60 tableti
Вените се многу важен дел од кардиоваскуларниот систем на организмот, тие имаат за цел да ја враќаат..
1.085 ден.
без ДДВ: 1.033 ден.
Red Yeast Rice, 90 tableti
Таблетите Црвен Ориз се  користат како природна алтернатива  кој придонесува за одржување ..
1.410 ден.
без ДДВ: 1.343 ден.
Zincovit C, 60 tableti
Zincovit C претставува уникатна формулација која ги обединува бенефитите и полезните особини на..
860 ден.
без ДДВ: 819 ден.
Wintervits, 30 tableti
Wintervits помага да се обезбеди продолжена поддршка во текот на целата година особено во зимск..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Vitamin C 1000mg, 30 tableti za dzvakanje
Витамин Ц придонесува за нормално формирање на колаген, како  структурен  протеин што дава..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Sexovit Forte, 30 tableti
Комбинација на гинко билоба и корејски женшен, дополнето со есенцијални амино киселини, витамини как..
990 ден.
без ДДВ: 943 ден.
Prostavtial, 30 kapsuli
Prostavital овозможува нутритивна поддршка за здравјето и благосостојбата на мажите, oригинална..
1.020 ден.
без ДДВ: 971 ден.
Pregnazon Complete, 60 kapsuli
Идеална формулација, која обезбедува омега-3, ЕПА/ДХА масни киселини,збогатен со оптимални хранливи ..
999 ден.
без ДДВ: 951 ден.
Pregnazon, 30 tableti
Планирањето на бременоста, самата бременост и доењето се периоди со најголема нутритивна потреба за ..
680 ден.
без ДДВ: 648 ден.
Osteovit, 60 tableti
Osteovit таблетите се специјално формулирани со помош на специјална мешавина од калциум, баланс..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Neuroforte, 30 tableti
Здрав нервен систем ни овозможува да воспоставиме хармонија и баланс на сите сетила. Важен фактор за..
905 ден.
без ДДВ: 862 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS