Fortex

Fortex
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Diavron 600, 30 tableti
Диаврон 600 е специјално дизајнирана комбинација на луѓе со дијабет со оптимална доза на алфа липоич..
550 ден.
без ДДВ: 524 ден.
Diabekan, 30 kapsuli
ДИАБЕКАН ЗА НОРМАЛНО НИВО НА ШЕКЕР ВО КРВТА Хромот допринесува за одржување на нормална кон..
400 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS