Dr. Theiss

Dr. Theiss
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Dr.Theiss Mucoplant Morska voda sprej za nos, 20ml
Мукоплант Mорската вода е спреј за нос наменет за одржување на хигиена и физиолошка влажност на горн..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Mucoplant Morska voda sprej za nos so zalfija, 20ml
Мукоплант Mорската вода со арома на жалфија е спреј за нос наменет за одржување на хигиена и физиоло..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Angi Sept Zalfija Pastili x 24
Д-р Тајс Анги Септ е наменет за превенција и третман на инфективно- воспалителни болести на грлото и..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Multivitamol sirup, 200ml
Децата и адолесцентите не размислуваат дали храната која секојдневно ја внесуваат е здрава и богата ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Multivitamol L-Formula sirup, 200ml
Децата и адолесцентите не размислуваат дали храната која секојдневно ја внесуваат е здрава и богата ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Multivitamol Pastili, 50g
Децата и адолесцентите не размислуваат дали храната која секојдневно ја внесуваат е здрава и богата ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Neven specijalna krema, 50g
Помага за зараснување на рани, убоди од инсекти, изгореници, алергии Невенот, Calendula officinal..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Nokjnice Balsam
Ноќничето, Oenothera biennis L. ( Oenotheraceae, Onagraceae), го добило името по своите големи светл..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Shampon od Nokjnice, 200ml
Неуродермитисот или атопичниот дерматитис е хронично незаразно воспаление на кожата кое се јавува од..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr. Theiss Intenzivna krema od Nokjnice, 50g
Dr. Theiss интензивната крема од ноќниче со висока доза (21%) на масло од ноќниче е особено погодна ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr. Theiss Gel za Vene, 100ml
За чекор без болка и тежина. Топлото време, долгото стоење, тесните обувки, се честа причина за п..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS