Doppel Herz

Doppel Herz
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CH ALPHA OSTEO, 30 kesicki
FORTIBONE® – ОНА ШТО НЕДОСТАСУВА ВО ОДРЖУВАЊЕ НА ЗДРАВЈЕТО НА КОСКИТЕ! На коските им е потребно п..
3.000 ден.
без ДДВ: 2.857 ден.
CH ALFA, 30 viali
30 CH Alpha вијали од 25 ml. Состав: Активни компоненти: Биоактивен хидролизиран колаге..
3.000 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Vital Tonik Doppel Herz, 750ml
Уникатна комбинација на полифеноли, ресвератол и биофлавоноиди, збогатени со Б витамини, магнезиум и..
1.380 ден.
без ДДВ: 1.169 ден.
Vital Pregna, 30 kapsuli
Допелхерц актив Vital Pregna со Фолна киселина, 30 капсули. Истражувањата покажуваат дека суплеме..
735 ден.
без ДДВ: 700 ден.
Men Active, 30 kapsuli
Одличен спој на Мака, Готу кола, Гинсенг, Кофеин, Селен,бакар и витамин Е за одржување на машката по..
740 ден.
без ДДВ: 705 ден.
Magnesium Aktiv 400mg, 20 kesi za direktna upotreba
Магнезиумот е витален минерал што телото не може сам да го направи. Покрај тоа, складирањето е можно..
250 ден.
без ДДВ: 238 ден.
Kinder Multivitamin Sirup so L-Lysin, 150ml
Идеалната комбинација од есенцијалната аминокиселина Л-Лизин со одбрани витамини и минерали создадоа..
670 ден.
без ДДВ: 638 ден.
Imuno Direct, 20 kesi za direktna upotreba
За подобар имунитет. Со цинк, селен и витамин Ц за поддршка на нормалната функција на имунолошкио..
430 ден.
без ДДВ: 410 ден.
Hyaluron, 30 kapsuli
ЗА ЗДРАВА И ВИТАЛНА КОЖА Препаратот соджи 30 капсули со 70 mg хијалуронска киселина, 30 mg коензи..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
Kollagen Beauty, 30 ampuli
Кожата секојдневно е изложена под дејство на штетни фактори како: цигари, разни хемикалии, стрес, UV..
2.700 ден.
без ДДВ: 2.288 ден.
Calcium + D3 x 30 tableti
ЗА ЗДРАВИ КОСКИ И ЗДРАВИ ЗАБИ Капсули кои во себе содржат калциум, витамин Д3 и витамин К. Калциу..
540 ден.
без ДДВ: 514 ден.
Kollagen 11.000 PLUS x30 ampuli za pienje
Колагенот е квантитативно најважен протеин на нашиот организам, го сочинува мнозинството од повеќето..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS