Bionika Pharmaceuticals

Bionika Pharmaceuticals
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Sentis, 30 kapsuli
Sentis капсулите содржат 200 mg екстракт од корен на валеријана (Valeriana officinalis). Дејство:..
280 ден.
без ДДВ: 267 ден.
Perluxan, 30 kapsuli
ПЕРЛУКСАН – природно решение на болката Додаток на храна Eкстракт од хмељ – aлфа киселини (..
355 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Kardiol, 30 ednodozni kesi
Кардиол е додаток на исхрана на база на коњак глукоманан и црвен ферментиран ориз, кој допринесува з..
1.360 ден.
без ДДВ: 1.295 ден.
Imunix, 30 kapsuli
Кој треба да го употребува ИМУНИКС: Луѓе со намален иумунитет Луѓе со дефицит на витамини и ..
375 ден.
без ДДВ: 357 ден.
Ellova, 30 kesichki
ЕлОва Мио-инозитол и фолна киселина ШТО Е ЕЛОВА? ЕлОва е додаток на исхрана&..
780 ден.
без ДДВ: 743 ден.
Diurex, 30 kapsuli
Активна супстанција: Коњско Опавче (Equisetum arvense) 150 mg екстракт од коњско опавче ..
275 ден.
без ДДВ: 262 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS