4U pharma

4U pharma
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Probival Choco + C + Zn, 20 chokoladni mechenca
Чоколадни меченца со детски добри бактерии и пробиотик со неодолив вкус кој децата го сакаат. 1..
350 ден.
без ДДВ: 333 ден.
Babytol D3, 30 kapsuli
Babytol D3 – Дополнителен извор на витамин Д3 е наменет за секојдневно земање на овој витамин за нов..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Babytol D3 + K1, 30 kapsuli
Babytol D3 + K1 100% PDU витамин К1 и витамин Д3 – препорачаната доза на витамин Д3 и К1 во една..
330 ден.
без ДДВ: 314 ден.
Babytol D3 + DHA Omega, 30 kapsuli
Бебешкиот мозок најинтензивно се развива во првите три месеци по раѓањето, а сетилата за вид, слух и..
460 ден.
без ДДВ: 438 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS