БРЕНДОВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Туркало плаво Loco Croco
• Туркало со леснофункционално воланче и капак што се отвара за складирање играчки. • Му помага на ..
1.800 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
Мече со маичка бело 25cm AMEK
• Мече кое со нетрпение чека да го израдува својот нов сопственик со својата мека плишана прегратка...
680 ден.
без ДДВ: 576 ден.
Сет за маникир Kikka Boo
Сет за маникир за бебиња направен од водоотпорен материјал кој овозможува поголема хигиена и лесно ч..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Ракавица глодалка Kikka Boo
Ракавица со глодалка изработена од висококвалитетен силикон со уникатна текстура која ги смирува неп..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.
Транспортер Гизмо Loco Croco
• Тенда на транспортерот која може да се отстрани. • Рачката може да се прилагоди во зависност од п..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Седиште Гатор со sвезди Loco Croco
СЕДИШТЕ ГАТОР БЕЖ СО ЅВЕЗДИ • Наменето за деца со тежина до 25 kg, групи 0+, I и II. • Безбесносен..
6.690 ден.
без ДДВ: 5.669 ден.
ХРАНИЛКА Loco Croco
• Навлака произведена од еко кожа, која лесно се отстранува. • Лесна за склопување и пренесување. ..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
Носилка за бебе Loco Croco
• Мека и удобна подршка за главчето на бебето. • Меки сунѓери кај ноџињата. • 2 позиции за носење ..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Креветче Дрими беар Kikka Boo
• Погоден за деца од раѓање до 36 месеци. • Луксузна и лесна алуминиумска рамка. • 2 нивоа на сон,..
8.290 ден.
без ДДВ: 7.025 ден.
Релаксатор Старс Kikka Boo
• Релаксатор наменет за бебиња од самото раѓање до 18 кг. • Смирувачки вибрации со 3 брзини. • 12 ..
5.690 ден.
без ДДВ: 4.822 ден.
Релаксатор Винкс сив Kikka Boo
• Наменет за дечиња од самото раѓање до 36 месеци односно до 9 kg. • Moже да се користи и како стол..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Релаксатор Винкс беж Kikka Boo
• Наменет за дечиња од самото раѓање до 36 месеци односно до 9 kg. • Moже да се користи и како стол..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Креветче соу гифтед 2 нивоа 2020 KikkaBoo
• Транспортно креветче кое лесно се склопува и расколопува,не одзема многу простор и му овозможува у..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
Релаксатор клаудс KikkaBoo
• Наменет за деца од само раѓање до 6 месеци. • 2 позиции на лежење. • Смирувачки вибрации со 3 бр..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.
Подлога за бебешка гимнастика Флафи клавиер KikkaBoo
• Играчките се меки и плишани со што детето ќе биде безбедно за време на играта. • При притискање н..
3.890 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
Перниче ергономско со мемори пена срце сиво велвет KikkaBoo
• Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата во облик на срце. • Со мемори пе..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Седиште Армадило плаво ISOFIX KikkaBoo
• Наменето за деца со тежина од 0 до 36 kg, 0+, I, II и III група (приближна возраст од 1 до 12 год...
8.690 ден.
без ДДВ: 7.364 ден.
Креветче Медли со 2 нивоа - KikkaBoo
• Наменето за бебиња од самото раѓање до 36 месеци. • 2 нивоа за поставување на душекот. • Тенка п..
5.690 ден.
без ДДВ: 4.822 ден.
Столче за поткачување
• Миењето на рачињата се од голема важност за вашите најмили. Столчето за поткачување е нелизга..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Хранилка Вуди - Сива - KikkaBoo
ДЕНЕС ХРАНИЛКА, УТРЕ СТОЛЧЕ! • Удобна хранилка која лесно се трансформира од столче за хранење во с..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS