Здравствена состојба

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Kinder Multivitamin Sirup so L-Lysin, 150ml
Идеалната комбинација од есенцијалната аминокиселина Л-Лизин со одбрани витамини и минерали создадоа..
670 ден.
без ДДВ: 638 ден.
Septanazal za deca, sprej za nos, 10ml
Септаназал спреј за деца се употребува: за намалување на отокот на носната слузница пти в..
185 ден.
без ДДВ: 176 ден.
Kamistad Baby Гел 10мл
Kamistad Baby Гелот е погоден за бебиња на кои им никнуваат првите заби. Гелот нежно се масира на..
198 ден.
без ДДВ: 168 ден.
Daleron sirup 120mg/5ml, 100ml
Далерон сируп, 100мл. При покачена телесна температура и болка. Сирупот Далерон (фдф суспензија) ..
165 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Kaiser Pharm © 2022. UKION SHOPS