Здравјето на забите

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Lacalut cetka za zabi 4+
Специјални влакна со тенки врвови за отстранување на плакот и од најнедостапните места Ергономски..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut baby cetka za zabi do 4 godini
Мала глава обложена со мека гума за заштита од повреди при невешто миење на забите кај најмалите деч..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut baby 0-4 pasta za zabi, 50ml
За нега и заштита на млечни заби. Ефикасно го отстранува забниот плак и ги штити млечните заби и чув..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut teens 8+ pasta za zabi, 50ml
Двојна заштита за новите, трајни заби. Оптимална концентрација на органски и неоргански флуориди кој..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut Kids 4-8 pasta za zabi, 50ml
Сигурна заштита за млечни и трајни заби, во периодот на смена. Специјалните зрнца за чистење на з..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut teens 8+ so gratis plak test, 50ml
Двојна заштита за новите, трајни заби. Оптимална концентрација на органски и неоргански флуориди..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Lacalut kids 4-8 so gratis plak test, 50ml
Сигурна заштита за млечни и трајни заби, во периодот на смена. Специјалните зрнца за чистење на з..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Kamistad Baby Гел 10мл
Kamistad Baby Гелот е погоден за бебиња на кои им никнуваат првите заби. Гелот нежно се масира на..
198 ден.
без ДДВ: 168 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS